Dodacie podmienky

Produkty na hlavnom sklade

Produkty, ktoré sú na hlavnom sklade, sú označené zelenou farbou, s uvedeným dostupným množstvom alebo časom expedície a štandardne ich expedujeme do 24 hodín od objednania v rámci pracovných dní (mimo víkendov a sviatkov).

Produkty na hlavnom sklade

Produkty na centrálnom sklade

Produkty, ktoré sú na centrálnom sklade, sú označené zelenou farbou a štandardne ich expedujeme do 24 až 48 hodín od objednania v rámci pracovných dní (mimo víkendov a sviatkov).

Produkty na centrálnom sklade

Produkty s očakávaným naskladnením

Produkty, pre ktoré očakávame čoskoré naskladnenie, sú označené oranžovou farbou a štandardne ich expedujeme do 24 až 72 hodín od objednania v rámci pracovných dní (mimo víkendov a sviatkov). Takto označené sú aj produkty, ktoré ešte od dodávateľa objednané nemáme, no dodávateľ garantuje ich expresné dodanie – v prípade záujmu sa o dostupnosti informujte na našom tel. čísle.

Produkty s očakávaným naskladnením

Nedostupné produkty

Produkty, ktoré nemáme na sklade a nevieme garantovať ich rýchle dodanie, sú označené červenou farbou a o ich predpokladanom čase expedície vás budeme informovať po obdržaní objednávky. V prípade záujmu sa o dostupnosti informujte na našom tel. čísle.

Nedostupné produkty